sss-1-e1709130276162

22 Yıllık
Tecrübe

WhatsApp Görsel 2024-03-30 saat 12.56.20_5d97f504
about-shape-1-1 about-shape-1-2
favicon-32x322-1

HAKKIMIZDA

ÜRETİM İÇİN DOĞRU TEKNOLOJİK ÇÖZÜMÜ SAĞLIYORUZ!

Gümüş Arslan Genel Mak. İml. Ltd. Şti. ; Makine Üretim Fabrikası olarak 2003 yılında 4000 m² alan üzerinde, alanında deneyimli genç ve dinamik personeliyle başta otomotiv sektörü olmak üzere birçok sanayi koluna hizmet etmektedir. Kurulduğu ilk gününden itibaren yenilikçi ve mükemmeliyetçi gelecek vizyonuyla sektöründe zirvenin en güçlü oyuncularından biri olmayı başarmıştır. Ar-Ge çalışmalarına dayanan özel makine tasarım ve üretim çalışmaları sonucunda genel olarak; “Otomotiv Camı” üretimi için makine ve hatlar, “Düz Cam” üretiminde kullanılan makine ve sistemleri, prosese özel “Fırın” imalatları, “Döküm/Metal Sektörüne” makine imalatı ve çözümleri sunmaktadır.

Gümüş Arslan Makine; yenilikçi, çözüm sunan ve girişimci yapısıyla müşteri odaklı güveni ön plana çıkaran bir anlayışı benimsemiştir. Hizmet ettiği sektör endüstrisinde sunduğu çözümleri ile öncülük eden bir vizyona sahiptir. Alanında uzman mühendis kadrosu, deneyimli ekibiyle teknolojinin ve sektörün son gelişmelerini yakından takip ederek, rekabetçi çözümleri pazara sunmayı başarmaktadır.

Sektörü, pazarı ve müşteri isteklerini analiz eden, sürdürülebilirlik odağında insana ve doğaya önem veren firma olmak her zaman hedefleri arasında yer almaktadır. Her yeni müşterimizle daha da değerlenen firmamız; çalışanları ve tedarikçileri ile müşterilerine en iyi çözümleri mühendislik standartlarında sağlamaktır.

gumusaslan
gumusarslan-logo
WhatsApp